Tepelná čerpadla

TEPELNÁ ČERPADLA

Naše společnost dodává a montuje tepelná čerpadla předních světových značek. Zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis. Naše vysoce energeticky úsporná technika je šetrná k životnímu prostředí. Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického vytápění objektů.

Systémy vytápění s nejvyšší energetickou účinností

Každý chce mít doma ideální teplotu po celý rok. Nabízíme široký sortiment úsporných vytápěcích systémů. Naše nabídka zahrnuje tepelná čerpadla se zdrojem z vody, tepelná čerpadla se zdrojem ze vzduchu a tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Všechny naše modely se vyznačují velmi tichým provozem a dokáží vytopit jakoukoli místnost na ideální teplotu. Naše výhody
 • Řešení na přání
 • Pomůžeme vám zvolit vytápěcí systém ideální pro váš životní styl.
 • Vytápěcí systém lze zkombinovat se zásobníkem teplé vody.
 • Topná tělesa
 • Podlahové vytápění, přímá expanze, radiátory, konvektory atd.
 • Vyberte si, jak chcete vytápět svůj domov.
 • Vynikající energetická účinnost
 • Systémy tepelných čerpadel extrahují volnou energii a poskytují energetickou účinnost a komfort po celý rok
NIBE-logo-cervene(1)Logo_NORDlinelogo-daikin

Tepelná čerpadla VZDUCH - VODA

ŠETŘÍ PROVOZNÍ NÁKLADY, UDRŽUJE OPTIMÁLNÍ POHODLÍ

Pokročilá technologie tepelného čerpadla nabízí úspory a příjemnou teplotu místnosti. Jak? Tato technologie přizpůsobuje výkon požadavkům, používá komponenty šetřící energii a výkon je řízen inteligentními ovladači.

DOKONALE VYHOVUJE POŽADAVKŮM NOVOSTAVEB A NÍZKOENERGETICKÝCH DOMŮ

Stavíte nový dům? Chcete snížit energetickou náročnost vašeho stávajícího domu? Systém je ideálním řešením. Slučuje vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v jednom systému a poskytuje tak maximální pohodlí po celý rok.

KOMPAKTNÍ ŘEŠENÍ S UŽITKOVOU TEPLOU VODOU

Pokud hledáte řešení „vše v jednom“, pak je pro vás odpovědí tepelné čerpadlo. Vnitřní jednotka kombinuje topení a chlazení s ohřevem teplé vody. Kompaktní jednotka má malý půdorys, ale nabízí velké výhody.

SNADNÉ INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Systém využívá sofistikované ovládání, které má i funkci rozšířené správy spotřeby energie. Uživateli slouží velký panel displeje.   phoca_thumb_l_45-system-vzduch-voda Air-water_indoormodules

GEOTERMÁLNÍ TEPELNÉ ČERPADLO

V zimě je i na nejchladnějších místech k dispozici geotermální teplo, které si v hloubce větší než 15 m udržuje téměř konstantní teplotu 10 °C. Toto geotermální teplo je bezplatným energetickým zdrojem, na který je naše tepelné čerpadlo schopné se připojit, přivést jej do vašeho domova a kromě vytápění zajistit i ohřev teplé užitkové vody. I v nejchladnějších podmínkách tak uspoříte obrovské náklady.   phoca_thumb_l_3-vrt phoca_thumb_l_4-plosny-kolektor
Vysokoteplotní tepelné čerpadlo– vytápění a ohřev teplé vody pro vaši domácnost. Ideální náhrada tradičního kotle, která se bez problémů připojí k vašemu stávajícímu potrubí a radiátorům. Dokonalé řešení pro rekonstrukce!

Vaše výhody

 • Vysoká účinnost Vysokoteplotní tepelné čerpadlo přináší účinnosti tepelného čerpadla bez nutnosti výměny radiátorů.
 • Výměna kotle Tento vytápěcí systém usnadňuje výměnu stávajícího kotle bez potřeby provádět jakékoli další změny v instalaci vytápěcího systému.
 • Malý prostor pro instalaci Tepelné čerpadlo je ideální pro ohřev teplé vody bez potřeby doplňkového elektrického ohřívače. Zásobník teplé vody lze umístit na horní stranu vnitřní jednotky.
 • Jednoduché ovládání Díky uživatelskému rozhraní řešení lze teplotu regulovat rychle, jednoduše a pohodlně.
 1. Venkovní jednotka obsahuje tepelné čerpadlo, které extrahuje teplo z okolního vzduchu a potrubím chladiva je přenáší do vnitřní jednotky.
 2. Vnitřní jednotka přijímá teplo a s využitím chladiva R-134a zvyšuje teplotu. Ačkoli to může znít podivně, chladivo je látka, která slouží k přenosu tepla.
 3. Teplo je přenášeno z okruhu chladiva do vody v systému. Díky tomu může teplota dosáhnout až 80 °C bez použití dodatečného ohřívače.